Letos jste mohli oslavit Oktoberfest se svými přáteli a pivem s příchutí preclíků

V rámci tradice Oktoberfestu se lidé scházejí s přáteli, aby si u osvěžujícího piva a mísy slaných preclíků – neoficiálního občerstvení sezóny – vytvořili hezké vzpomínky. Kvůli nejisté situaci způsobené pandemií v Německu byl festival zrušen již podruhé v řadě. Spotřebitelé se však stále mohou ponořit do zážitků z Oktoberfestu díky společnosti Snyder’s of Hannover a jejímu bláznivému nápadu uvařit pivo, které „vás zaručeně přiměje oslavit Oktoberfest, ať jste kdekoli,“ říká Rachel Sasser, ředitelka marketingu pro preclíky, oříšky a popcorn společnosti Campbell Snacks.

Pivo a preclíky jdou ruku v ruce a festival poskytuje dokonalé hřiště, kde se tyto dvě věci mohou setkat a hýčkat naše chuťové pohárky. A letos mohou spotřebitelé uhasit svou žízeň po snacku i pivu současně tím, že si otevřou SnyderBier – dítě značky preclíků a pivovarnické společnosti Captain Lawrence.

„Náš tým ve společnosti Captain Lawrence miluje výzvy k posouvání hranic a vytváření nových a vzrušujících chutí, které si naši fanoušci zamilují, takže když nás společnost Snyder’s of Hanover® oslovila, abychom posunuli naše partnerství o krok dál, řekli jsme, že hrajeme,“ komentuje Scott Vaccaro, zakladatel a sládek společnosti Captain Lawrence.

Limitovaná edice se vyrábí ve dvou příchutích a kombinuje ikonickou chuť preclíků s řemeslnými pivy pivovaru. Kolekci obklopuje kampaň vyvinutá agenturami VMLY&R a Zeno, která se postarala o to, aby živé obaly doprovázející piva s preclíky vizuálně přenášely atmosféru Oktoberfestu.

“Uplynulý rok převrátil všechny naše oslavy naruby. Protože velké osobní oslavy Oktoberfestu mohou být obtížné, SnyderBier nabízí všem nový způsob, jak tuto slavnost zažít, a to tak, že nejikoničtější kombinaci, pivo a preclíky, postavil na hlavu,” vysvětluje Wayne Best, Chief Creative Officer, VMLY&R New York.

Cílem kampaně je posílit značku během oslav a také posílit kategorii SOH pro značku preclíků. Iniciativa, podpořená kreativními materiály, zahrnuje také sociální prvky, které budou pokrývat zapojení napříč platformami sociálních médií. Prostřednictvím sociální kampaně #ProstWithPretzels posiluje společnost Snyder’s of Hannover uživatele, aby „zvedli prost na to, na čem nejvíce záleží!“.

Není to poprvé, kdy společnosti Snyder’s of Hanover a Captain Lawrence Brewing Company oslavují zvláštní pouto, které mají preclíky s pivem. V loňském roce obě společnosti oslavily sezónu Oktoberfestu sudem Snyder’s Pretzel Keg, pětilitrovým minisoudečkem naplněným ležákem Märzen a doplněným nádobou s preclíkovými tyčinkami.

Které z těchto dvou piv s preclíky se stane vaší zbraní, která vám pomůže přenést ducha festivalu do vašeho domu? Jste připraveni nechat se přenést do stanů Biergarten v Mnichově s příchutí Märzen, klasického piva Oktoberfestu, nebo zvolíte Frücht, pivo s maracujou a guavou, které dává pivům Oktoberfestu nový nádech? Vyrobeno je pouze 8 000 kusů piva SnyderBier, které lze zakoupit buď online, nebo ve vybraných prodejnách.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762