Módní značka P.E Nation uvedla novou kolekci oblečení v rozšířené realitě

Australská značka P.E Nation spolupracovala s kreativní agenturou Andpeople na řešení problému, jak uvést na trh a představit nejnovější kolekci „Sustainable In Snow“, a to uprostřed rozsáhlých karantén a zákazů cestování kvůli pandemii COVID-19.

Ještě před pandemií se způsob, jakým zákazníci prožívali nakupování, se rychle měnil. Digitální šatna bude hrát na novou roli pomocí Instagram AR filtru vytvořeného agenturou Andpeople a Institutem digitální módy, prostřednictvím kterého si zákazníci mohou ‚vyzkoušet‘ oblečení z nové kolekce. Tyto na zakázku vytvořené 3D oděvy si můžete vyzkoušet skrze rozšířenou realitu pomocí filtru P.E Nation na Instagramu, který je rozdělen do tří segmentů, jenž vám umožní vyzkoušet si tři různé oděvy. Poté je lze jednoduše umístit do bezprostředního prostředí uživatele a je možné je zakoupit přímo na webu společnosti.

Kromě toho, sněhový styl filtru má za cíl oslovit zákazníky, kteří si přejí jet na dovolenou a uvolnit se. „Chtěli jsme uvést tuto novou inovativní řadu na trh tím, že lidem přineseme zážitek ze sjezdovek,“ říká Andrew McDade z Andpeople.