Simpsonovi na přehlídkovém mole Paris Fashion Week představili kolekci Balenciaga

Balenciaga překvapila hosty na podzimní přehlídce Paris Fashion Week exkluzivní desetiminutovou epizodou seriálu Simpsonovi. Ve speciální epizodě se Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie objevili na přehlídkovém mole, zatímco je z první řady sledovaly módní ikony jako Kim Kardashian a Anna Wintour.

I další oblíbené postavy ze seriálu Simpsonovi si vyzkoušely své předváděcí schopnosti. Barman Mo se předvedl v hnědém blejzru s hranatými rameny, zatímco Smithers si oblékl červené šaty s proslulými strečovými saténovými botami Balenciaga do výšky stehen. Každý z kousků, které měly modelové a modelky na sobě, byl skutečným modelem značky Balenciaga a prokazoval jasný smysl pro detail.

Na závěr si přehlídku ukradla Marge, která se po molu promenádovala ve zlatých plesových šatech dlouhých až na zem s obří mašlí na zádech a vysloužila si ovace návštěvníků přehlídky.

Exkluzivní animace si dělala legraci z někdy až příliš vážného světa módy. Marge se zasekla ve dveřích díky příliš velkým vycpávkám ramen a Homer omdlel při pohledu na cenovku 19 000 dolarů na Marginých šatech. Dokonce se snažil vyslovit jméno návrháře („Je to Balenciagaga?“).

Od Balenciagy to byl odvážný krok, zejména proto, že se jednalo o první týden módy, který se vrátil k představení naživo . Po 18 měsících společenského odstupu a zrušených plánů představuje přehlídka zábavnou a pokrokovou spolupráci, o které jsme nikdy nevěděli, že ji potřebujeme.

Čirá novinka v podobě spolupráce jednoho z nejslavnějších kreslených filmů na světě s prestižním módním domem vysílá jasný signál ze světa módy. Móda může být zábavná a Balenciaga se nebojí brát se příliš vážně. Kreativní ředitel Demna Gvasalia oslovil Simpsonovi, protože „vždycky miloval Simpsonovi pro jejich jazykovou stránku…“, a byl potěšen, když se spoluprací souhlasili.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766