Značka Bodyform představila své menstruační kalhotky

Během posledních několika let jsme viděli, jak značky ženských produktů dominují v napadání předsudků v jednotlivých obdobích a v rozpletení realistických příběhů, které vytvářejí emotivní spojení se svými spotřebiteli. Nejnovější kampaň Bodyform navazuje na reklamy „Viva la vulva“ a „Blood normal“.

Spot #LetYourBodyFlow vytvořený Abbott Mead Vickers BBDO je zasazen do řady barevných místností, zatímco lidé čtou, relaxují a odpočívají. Obsah navazuje na kampaň The Pain Dictionary – březnová kampaň #PainStories na podporu diagnostiky endometriózy a je podporována Muzeem bolesti.

Muzeum bolesti nedávno představilo skutečnou zkušenost s menstruační bolestí, aby zpochybnilo a zdůraznilo pojem „rozdílu v bolesti mezi pohlavími“.

Menstruační kalhotky jsou také udržitelné a opakovaně použitelné, což znamená, že je můžete umýt a znovu použít, což ve skutečnosti prosazovaly pouze menší specializované značky. Jedná se tak o obrovský krok vpřed nejen pro normalizaci tabu kolem menstruačních kalhotek, ale také pro velké značky, aby se podívaly na své CSR aktivity.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762