Značka Bodyform představila své menstruační kalhotky

Během posledních několika let jsme viděli, jak značky ženských produktů dominují v napadání předsudků v jednotlivých obdobích a v rozpletení realistických příběhů, které vytvářejí emotivní spojení se svými spotřebiteli. Nejnovější kampaň Bodyform navazuje na reklamy „Viva la vulva“ a „Blood normal“.

Spot #LetYourBodyFlow vytvořený Abbott Mead Vickers BBDO je zasazen do řady barevných místností, zatímco lidé čtou, relaxují a odpočívají. Obsah navazuje na kampaň The Pain Dictionary – březnová kampaň #PainStories na podporu diagnostiky endometriózy a je podporována Muzeem bolesti.

Muzeum bolesti nedávno představilo skutečnou zkušenost s menstruační bolestí, aby zpochybnilo a zdůraznilo pojem „rozdílu v bolesti mezi pohlavími“.

Menstruační kalhotky jsou také udržitelné a opakovaně použitelné, což znamená, že je můžete umýt a znovu použít, což ve skutečnosti prosazovaly pouze menší specializované značky. Jedná se tak o obrovský krok vpřed nejen pro normalizaci tabu kolem menstruačních kalhotek, ale také pro velké značky, aby se podívaly na své CSR aktivity.