Technologická společnost Apple vstoupila na fitness trh se svou službou online cvičení

Apple vstoupil na trh s fitness. V polovině září představila tato technologická společnost Fitness+, předplatitelskou službu online cvičení, která se synchronizuje s Apple Watch a aplikací Health. Uživatelé si mohou vybrat ze široké nabídky tréninků – včetně cyklistiky, běžeckého trenažéru, veslování, jógy, tance atd. – na svém iPhonu, iPadu a Apple TV. Ve službě lze použít jakoukoli značku vybavení a mnoho tréninků lze provádět bez jakéhokoli vybavení. Data Apple Watch jsou v reálném čase vizualizována na obrazovce a vytvářejí tak jedinečný tréninkový zážitek svého druhu.

Uzavření tělocvičen kvůli pandemii vedlo k 500% nárůstu zájmu o domácí fitness vybavení. Za pouhých 9,99$ za měsíc nebo 79,99$ za rok je Fitness+ cenově dostupnou volbou pro lidi, kteří se přizpůsobili cvičení odkudkoli.

Insight: Vzhledem k tomu, že zdraví zůstává na prvním místě, dělají značky nové kroky do rostoucího světa digitálního fitness.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766