Společnost Miller Lite uvedla na trh vůbec první baseballovou rukavici na chytání piva

S další společensky odtažitou baseballovou sezónou na obzoru vytvořila značka piva Miller Lite ve spolupráci s globální kreativní agenturou Sid Lee a oficiálním výrobcem rukavic pro Major League Baseball, společností Rawlings, chytré řešení „Relief Catcher“.

Tato exkluzivní baseballová rukavice vyrobená na zakázku byla speciálně zkonstruována tak, abyste dokázali chytat pivo od kamarádů a zároveň zůstali v bezpečné vzdálenosti, a povzbudila tak lidi, aby se i nadále chovali zodpovědně, zatímco čekají na velmi očekávaný návrat baseballu v Kanadě

Značka se inspirovala populárním rčením „Hoď mi pivo!“, které uvedla v život, a limitovaná edice je produktem, o kterém nikdo nesnil, že ho bude potřebovat. Letos v létě bude mít pět šťastlivců možnost vyhrát tento jedinečný model prostřednictvím soutěže.

Rukavice „Relief Catcher“ má mnoho vlastností tradiční baseballové rukavice, nicméně několik speciálních změn bylo navrženo pro vaši vychlazenou plechovku piva. Patří mezi ně razítko „Social Distance Certified“, rozšířená kapsa na půllitr, která zachytí jakoukoli velikost plechovky Miller Lite, izolovaná kožená podšívka, která udrží pivo optimálně vychlazené, a dokonce i odnímatelný podtácek.

„Už je to příliš dlouho, co si Kanaďané mohli vychutnat nějaký ten čas s přáteli,“ řekla Katie Rankinová, senior marketingová manažerka společnosti Molson Coors. „Miller Lite Relief Catcher je dokonalým spojením lásky ke sportu, našeho skvěle chutnajícího piva a bezpečné společenské zábavy na dálku během letošního míčového zápasu.“