Hendrick’s Gin proměnil nudné autobusové zastávky v květinové letní zahrady

S končícím lockdownem a teplým počasím, které nehodlá ustoupit, spustila společnost Hendrick’s Gin svou nejnovější OOH kampaň, která povzbuzuje unavené dojíždějící k útěku z šedivých konvencí města. Viktoriánské autobusové zastávky, které vznikly díky kreativní agentuře Space, budou spuštěny v Londýně, Manchesteru, Brightonu, Cardiffu a Liverpoolu.

Surrealistické viktoriánské zastávky se skládají z „živých“ zahradních střech tvořených skutečnými růžemi a okurkami, zvonků ve viktoriánském stylu, příhodně vyrytých nápisů „Press for the Peculiar“ a stovek složitých ručně psaných vzkazů, které najdou jen ti nejzvědavější.

Aby přilákaly nosy kolemjdoucích dojíždějících, bude se ze zastávky linout jedinečná vůně, která bude po ulici roznášet voňavé pachy růží a okurek. Nejpozoruhodnější je však obří, vzhůru nohama obrácená 3D rekonstrukce láhve Hendrick’s Gin, která je uzavřena v panelu o šesti listech. Láhev neustále nalévá skutečnou tekutinu, aniž by kdy přetekla, do sklenice Hendrick’s Gin Cucumber Lemonade.

Sean Kelly, zástupce ředitele společnosti Space, říká: „Hendrick’s Gin svým jedinečným přístupem k výrobě ginu vnáší do všednosti něco zvláštního. Prostřednictvím tohoto jedinečného a velmi lahodného ginu jsme obrátili každodenní dojíždění do práce vzhůru nohama a proměnili autobusové zastávky v portály do jiného světa. Bylo nám potěšením pokračovat v naší nejpodivnější cestě s týmem Hendrick’s.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766