Highland Spring nabízí rekreační dům na rok za pouhých 35 korun

Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jaké to je mít vlastní rekreační dům? Highland Spring nabízí možnost využívat luxusní ekologický rekreační dům po dobu 12 měsíců za skvělou cenu pouhých 1,15 liber. U příležitosti uvedení svých ochucených jiskřivých plechovek na trh vytvořila značka ekologický „Tiny Home“, aby pomohla těm, kteří se snaží najít místo, kam by mohli letos vyrazit na dovolenou.

Domek se nachází u jezera Loch Voil ve Skotské vysočině a je vybaven manželskou postelí, hořákem na dřevo, kuchyňským koutem a plynovým sporákem, kompletní koupelnou se sprchou a venkovní terasou s útulným ohništěm.

Chcete-li mít šanci získat exkluzivní možnost využívat tento úžasný dům, značka vyzývá lidi, aby se na sociálních sítích podělili o svou fotografii z přírody s novými plechovkami. Další informace najdete na Instagramu nebo na Facebooku značky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766