Hotelový pokoj inspirovaný Willy Wonkou má i olizovatelné tapety

Na počest 50. výročí filmu Willy Wonka a jeho čokoládovna vznikl v hotelu Chocolate Box v Bournemouthu v Dorsetu hotelový pokoj přímo z Dahlovy fantazie.

Se „zlatým kuponem“ si hosté mohou odemknout neomezený přístup k čokoládovým fontánám, gobstopperům, žvýkačkám, lízátkům a horké čokoládě. Tapety se dají dokonce olizovat! Až přijde čas na odpočinek, můžete si dopřát koupel plnou čokolády nebo se teple zabalit do fialového županu Cadbury vhodného i pro samotného Willyho Wonku. Proč se nerozmazlovat také bezplatnými toaletními potřebami s vůní čokolády?

Pokoj není jen útočištěm milovníků sladkých dobrot, ale nabízí také veškeré luxusní pohodlí, které zajistí dokonalý spánek: egyptskou bavlnu, paměťovou pěnu a zatemňovací žaluzie. Pokoj bude k dispozici za 200 liber za noc (téměř 6 tisíc Kč). Příplatek za vanu s čokoládovou náplní je 150 liber za vanu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766