Letecká společnost Emirates umístila „letušku“ na vrchol Burdž Chalífa

Letecká společnost Emirates zveřejnila novou reklamu s „letuškou“ stojící na vrcholu Burdž Chalífa, která má vyslat dobrou zprávu cestujícím ze Spojeného království. Spojené arabské emiráty byly oficiálně přesunuty na britský „jantarový seznam“ namísto „červeného seznamu“, což cestujícím ze Spojeného království umožňuje návštívít SAE.

Reklama obsahuje kartičky ve stylu Love Actually, které drží „letuška“ a na kterých jsou uvedena slova:

„Přesunem SAE na britský jantarový seznam jsme se dostali na vrchol světa. Leťte se společností Emirates. Fly Better.“

Ve 33 vteřinové reklamě vystupuje Nicole Smith-Ludviková – profesionální instruktorka parašutismu – v klasickém oblečení letušky společnosti Emirates. Aby se člověk dostal na vrchol, musel by vyjet výtahem do 160. patra a pak hodinu šplhat na nejvyšší bod budovy. Něco, čemu byste se měli vyhnout, pokud trpíte závratěmi.

Aby společnost Emirates vyloučila jakákoli podezření ohledně pravdivosti tohoto triku, zveřejnila současně s vydáním reklamy video „Ze zákulisí“. Video ilustruje všechna bezpečnostní opatření, která přijali profesionálové pracující na natáčení, a také metody a techniky použité při tvorbě reklamy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766