Pornhub představil průvodce klasickými akty ze světově známých muzeí

Muzea začínají otevírat své brány, a tak se Pornhub snaží povzbudit veřejnost k návštěvě těchto kulturních institucí prostřednictvím vysoce kvalitní série „klasických aktů“. V představení kampaně vystupuje Ilona „Cicciolina“ Staller, maďarsko-italská umělkyně pro dospělé a politička. Dříve byla múzou a manželkou umělce Jeffa Koonse, která se objevila v mnoha jeho dílech včetně díla „Ilona’s Asshole“ z roku 1991. Ve videu vystupuje jako Botticelliho Venuše a představuje porno jako formu umění.

Iniciativa „klasických aktů“ zahrnuje prohlídky „nemravných“ uměleckých děl v nejznámějších muzeích po celém světě, včetně Museo Del Prado, National Gallery,  Louvre,  Met, Uffizi Gallery a Museu d’Orsay.

Na uvítací stránce se píše: „Někteří lidé považují muzea za nudná, zatuchlá nebo fádní. Ale co kdybychom vám řekli, že se v nich nachází sbírka neocenitelného porna?“

Všechny prohlídky mají provokativní popisy, například u Botticelliho „Jara“, které visí v Uffizi, se píše, že… umělec „namaloval tohoto frajera jménem Lorenzo de Medici, aby ho dal své nevěstě – pravděpodobně jako středověký zlepšovák nálady“.

Ambasadorka Pornhubu a performerka pro dospělé Asa Akira vypráví o prohlídkách, které si můžete prohlédnout odkudkoli prostřednictvím online interaktivního průvodce. „Po celém světě existuje pokladnice erotického umění – zobrazující akty, orgie a další -, která není na Pornhubu dostupná,“ řekla. „Je na čase zahodit ty nudné samonahrávky a vychutnat si každý tah štětcem těchto erotických mistrovských děl se mnou.“