Netflix prankuje kolemjdoucí pomocí digitálního billboardu

Netflix v Itálii spustil kreativní kousek, který oživuje horor. Pomocí interaktivního billboardu démon straší cizince, kteří procházejí kolem, a sleduje je jako stín. Právě když se začnou cítit v bezpečí, překvapí lidi nevyhnutelný jump scare.

Kaskadérský kousek ve spolupráci s agenturou Publicis Italy buduje očekávání a propaguje vydání italského thrilleru A Classic Horror Story. Odtud pramení inspirace k oživení strachu v hororových filmech.

Ve svém prohlášení si Netflix klade otázku: „Při sledování hororu je dobré vědět, že je to jen film, ale co se stane, když se strach stane skutečností?“. Vytvořením takového interaktivního zážitku Netflix nechává cizince ohromit, jsou nuceni čelit svému strachu, ať už chtějí, nebo ne.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766