Rihanna rekrutovala motorkářský gang Caramel Curves do role modelek své nové kolekce spodního prádla

Minulý pátek Rihanna konečně představila svou nejnovější kampaň pro značku spodního prádla Savage X Fenty nabízející i inkluzivní velikosti a v níž vystupuje nečekaná skupina drsných žen. Kampaň představuje Caramel Curves, plus size motorkářský gang složený z matek, majitelek malých firem a komunitních vůdkyň, které žijí v New Orleans.

V tiskové zprávě Rhianna (nadšenkyně do motorek) uvedla: „Caramel Curves ukazují světu, co znamená být drsnou šéfkou, a zároveň s sebou na cestu přinášejí sexy postavu.“

Pro představení kolekce bylo vybráno pět členek motorkářské skupiny, které jsou plně oblečené do kostýmů ve spodním prádle a na vysokých podpatcích vyrazily do ulic a předvedly svůj nový vzhled.

Nakosha „Coco Smith“, zakládající členka skupiny, řekla: „Vždy se blýskáme a třpytíme. Cokoli s flitry, kamínky – to si oblékneme. Je to na hony vzdálené všem koženým vestám a řídítkovým knírkům tradičních motorkářů, ale o to právě jde.“

Kolekce je nyní k dispozici na webových stránkách Savage x Fenty a přichází jen týden před vydáním Rihanniny debutové vůně Fenty. Chcete-li si prohlédnout další snímky karamelových křivek, podívejte se do galerie na Instagramu zde.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766