Coca-Cola uvedla na trh NFT v Decentralandu v rámci charitativní aukce

Společnost Coca-Cola chystá aukci speciální edice virtuálních NFT „loot boxů“ ve spolupráci vývojářem avatarů Tafi. Značka je po celém světě známá tím, že spojuje lidi, takže v souladu s její povahou je toto uvedení na trh oslavou Mezinárodního dne přátelství, který připadá na 30. července.

Výtěžek čtyřdenní aukce na digitálním tržišti OpenSea navíc poputuje na konto organizace Special Olympics International, která je partnerem společnosti Coca-Cola již více než 50 let.

Nabízený NFT je „Coca-Cola Friendship Box“, který je inspirován prodejními automaty. Uvnitř jsou tři unikátní NFT – značkový bublinkový plášť, zvukový vizualizér a karta přátelství inspirovaná sběratelskými obchodními kartami Coca-Cola ze 40. let 20. století. Krabičky obsahují také další ceny, které se odhalí po jejich otevření.

Digitální assety lze nosit ve virtuálním světě Decentralandu. Jedná se o první využití blockchainu společností Coca-Cola ke zvýšení angažovanosti a povědomí o značce ve virtuálních světech a značka plánuje oslavit uvedení na trh „Rooftop Party“ v metaverzu.

„Coca-Cola je jednou z nejsběratelštějších značek na světě, která již po desetiletí sdílí se spotřebiteli své bohaté dědictví prostřednictvím jednoduchých okamžiků radosti,“ uvedl prezident ochranné známky Coca-Cola Selman Careaga. „Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o naše první NFT s metaverzemi, kde vznikají nová přátelství novými způsoby v nových světech, na oslavu Mezinárodního dne přátelství a na podporu našeho dlouholetého přítele a partnera, speciálních olympiád.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766