Blind test prokázal dlouhotrvající vůni sprchového gelu značky LUX

Není běžné, aby vůně tělového mléka vydržela na pokožce 24 hodin, protože po vylezení ze sprchy má tendenci rychle vyprchat. Je to vskutku frustrující, ale co můžete udělat, aby vůně vydržela déle? No, buď můžete použít tělové mléko a parfém s odpovídající vůní, nebo můžete použít nedávno znovu uvedený a vylepšený tělový mycí přípravek Magical Spell značky LUX, který slibuje, že vás zahalí do jemné a květinové vůně až na 24 hodin. Odvážné tvrzení, které však značka vlastněná společností Unilever skutečně prokázala v blind testu za účasti renomovaného odborníka na vůně.

Společnost Wunderman Thompson Singapore využila schopnosti expertky Laurine Sautourové identifikovat různé vůně a vyzvala ji, aby si zapamatovala vůni šesti oblíbených značek tělových mycích přípravků v Číně. Poté bylo šest žen vyzváno, aby se osprchovaly s každým z tekutých mýdel a po 24 hodinách se vrátily, aby odbornice zjistila, zda jejich pokožka stále nese vůni tělového mýdla. Prošly výrobky jednodenním testem?

Zajímavé je, že u těch, které se myly výrobky jiných značek, Laurine Sautourová identifikovala vůně jako zásyp u novopečené maminky, „chlupatý zápach“ v případě majitelky domácího mazlíčka a kovovou vůni u ženy, která nosila náramek. Tyto vůně cítila, a přesto na pokožce účastníků nezjistila žádné stopy sprchového gelu. Až na jeden případ, kdy vynikla vůně černé orchideje, odbornice potvrdila, že tyto tóny pocházejí z tělového mýdla, které již dříve cítila. Poté zjistila, že vůně pochází z přípravku LUX Magical Spell.

Sautourová o své zkušenosti řekla: „Byla to příležitost ukázat lidem, co dělají odborníci na vůně, a vytvořit hlubší povědomí o schopnosti vůní utvářet zážitky a osobnost.“

Kreativní ředitel Savio Fonseca ze společnosti Wunderman Thompson Singapore vysvětlil, že neustále přemýšlejí o nových způsobech, jak posílit zážitek z produktů této značky. „Abychom zvýraznili jedinečnost našeho nejnovějšího tvrzení o 24hodinové dlouhotrvající vůni, vytvořili jsme neobvyklou a překvapivou ukázku zahrnující super čihače,“ vysvětlil Fonseca.

„Vůně je neviditelná, a proto je těžší ji ukázat ve formátu videa. Díky skvělé spolupráci s agenturou Wunderman Thompson se nám podařilo vymyslet tento koncept s využitím odborníka na vůně, který neotřelým a zajímavým způsobem vyzdvihuje přednosti našich vůní. Byl to zážitek, který nám otevřel oči, když jsme sledovali naši expertku Laurine v akci, a věříme, že spotřebitelé budou z této neuvěřitelné ukázky stejně ohromeni jako my,“ uzavírá Swarnim Bharadwaj, ředitel globální značky LUX.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766