Transport for London vítá zpět obyvatele Londýna redesignem svých ikonických značek

Společnost Transport for London změnila design svého ikonického značení, aby přivítala lidi zpět v hlavním městě Anglie, a připomněla, že dopravní systém je víc než jen cesta z bodu A do bodu B – je to život.

Podpořeno videoklipem kampaně zaměřeným na skutečné dojíždějící, nebyl to jen nezaměnitelný kruhový nápis, který byl přepracován. Nového života se dočkaly také nápisy na stanicích, podlahy na nástupištích a informační tabule v dopravních prostředcích, které připomínají například „kadeřnictví“ nebo „kino“; hřejivá připomínka toho, že Londýňané si opět mohou užívat maličkostí, které byly před pandemií součástí každodenního života.

„Jen málokterá značka je s městem spojena tak silně jako TfL s Londýnem. Když nám společnost VCCP poprvé ukázala tuto kampaň v rámci své prezentace, byli jsme potěšeni, že naše síť, náš nejznámější brand device a naše role zprostředkovatele života v Londýně ožily tak okouzlujícím způsobem. Doufáme, že tato kampaň přivítá Londýňany zpět a bude je motivovat k tomu, aby se opět vrátili k plnohodnotnému životu.“ – Miranda Leedhamová, vedoucí oddělení marketingu pro zákazníky a změny chování ve společnosti TfL.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766