Edinburgh Gin spolupracuje s herečkou Phoebe Waller-Bridge na speciální lahvi na podporu umění

Příběh seriálu Fleabag (Potvora) byl oslaven v nové láhvi, na které spolupracovaly Edinburgh Gin a herečka Phoebe Waller Bridge. Sítotiskový ručně kreslený design vypráví vnitřní příběh populárního seriálu, který Phoebe poprvé uvedla na festivalu Edinburgh Fringe v roce 2013. Veškerý zisk z této speciální limitované edice půjde na podporu umělců, kteří se příští rok vrátí na festival Edinburgh Fringe.

Snová láhev zobrazuje ilustraci Phoebe hledící do tmavě modré edinburské noční oblohy, zatímco na okolním skle jsou namalovány městské ulice a bodově osvětlená osamělá židle, na které vystupovala na jevišti.

Fanoušci seriálu na láhvi také rozpoznají dva ručně psané vzkazy od Phoebe („Miluji tě“) a Andrewa Scotta („To přejde“) – odkaz na hořkosladkou výměnu názorů mezi její postavou a sexy knězem v závěrečných scénách Fleabag.

Počet lahví je velmi omezený, a proto se fanoušci mohou zaregistrovat na stránkách edinburghgin.com, kde získají exkluzivní přístup do předprodeje, který se uskuteční 20. července. Očekává se, že láhve v ceně 48 liber budou v běžném prodeji od začátku srpna a poté budou dodány v srpnu během festivalu Fringe.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766