Cadbury odstraňuje ikonický branding, aby se podělila o příběhy starších lidí

Společnost Cadbury ve spolupráci s organizací Age UK vytvořila kampaň „Darujte svá slova“, která má pomoci upozornit na osamělost starších lidí ve Velké Británii.

V současné době stráví přibližně 225 000 starších lidí celý týden sama, aniž by si popovídala s jinou osobou. Aby se zvýšilo povědomí o tomto rostoucím problému, chybí na ikonickém fialovém obalu čokolády Cadbury její známé logo – místo něj se na něm objevují fascinující krátké příběhy starších lidí.

Cílem kampaně je připomenout veřejnosti, že starší lidé mají spoustu zajímavých věcí, o kterých si mohou povídat, a povzbudit nás, abychom s nimi v budoucnu navázali více rozhovorů. Společnost Cadbury rovněž uvedla, že 150 000 USD z prodeje věnuje organizaci Age UK.

Chcete-li si přečíst všechny příběhy, můžete se na ně podívat zde.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766