Na nové tenisky Adidas Ultraboost DNA si nyní můžete dát Lego kostky

Všichni jsme už někdy pocítili bolest, když jsme bosou nohou šlápli na LEGO kostky, ale nejnovější spolupráce Adidasu s hračkářskou firmou vám umožní přizpůsobit si jejich běžecké boty Ultraboost DNA pomocí samotných kostek.

Ikonické logo společnosti se třemi pruhy je vyrobeno ze skutečných kostiček Lega, takže si na boty můžete postavit do každého pruhu tři kostky Lega o velikosti dva na dva.

Nebojte se, za možnost vylepšit si tenisky nemusíte platit navíc. Pár se dodává s kolekcí kostiček v základních barvách, ale možnosti přizpůsobení jsou opravdu nekonečné. Majitelé těchto bot také mohou experimentovat s dalšími dílky Lega a míchat je, dokud nenajdou styl, který jim bude nejlépe vyhovovat.

Boty, které se prodávají za 200 dolarů, obsahují také několik dalších poct společnosti Lego, včetně loga Lego na jazyku a ikonické desky, který obohacuje horní část a podrážku bot.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766