Ve hře Fortnite si nyní můžeš prohlédnout ikonickou londýnskou O2 arénu

Společnosti Island Record a Epic Games se spojily, aby v jedné z nejoblíbenějších lokací hry Fortnite virtuálně postavily ikonickou arénu O2, což je vůbec poprvé, co se O2 objevila ve videohře.

Pouze po dobu jednoho týdne mohou hráči arénu virtuálně prozkoumat – to přichází v době, kdy se O2 snaží propojit značku s globálním publikem hry. Virtuální aréna umožňuje hráčům zapojit se do řady herních zážitků, skrytých místností a kulis. Hráči mají také přístup do The O2 Blueroom, kde si po splnění úkolů mohou odemknout exkluzivní herní odměny.

O2 Aréna je známá svými kultovními hudebními vystoupeními a věrni této tradici vystoupí Easy Life se skladbami ze svého debutového alba Life’s a Beach – po Travisi Scottovi z loňského roku to bude první britský interpret, který vystoupí v rámci Fortnite Creative.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766