Kosmetická značka SK-II uvedla animovaný seriál představující inspirativní ženy

Spojením animace, živé akce a storytellingu se globální prestižní značka péče o pleť SK-II vrací s dalším dílem SK-II STUDIO nesoucí název „VS“. Jedná se o průlomový animovaný seriál, který má inspirovat každou ženu, že má sílu změnit svůj osud.

Seriál ‘VS‘ od SK-II STUDIO je kolekcí šesti animovaných filmů založených na životních zkušenostech šesti olympijských sportovkyň – Simone Bilesové, nejuznávanější gymnastky světa, LiuXiang, plavkyně, která dosáhla světového rekordu, Ishikawy Kasumi, stolní tenistky a dvojnásobné olympijské medailistky, Ayaky Takahashiové a Misaki Matsutomoové, badmintonového dua a zlatých olympijských medailistek, Mahiny Maedy, surfařky a Hinotori Nippon, japonského volejbalového týmu. Každá z nich zkoumá, co znamená vzít osud do vlastních rukou a překonat společenský tlak, který často diktuje, jak by měl člověk vypadat, chovat se a cítit, aby byl dokonalý.

Každý film ze seriálu zkoumá různé aspekty společenského tlaku, který ženy zažívají: Trollové. Tlak. Posedlost obrazem. Pravidla. Omezení. Strojové myšlení. Každý tlak ožívá v podobě „podivné příšery“ neboli japonsky „kaiju“ a osvětluje vnitřního démona, kterého musí každý sportovec porazit, aby mohl jít za svým osudem.

Jednotlivé epizody jsou kombinací animace a živé akce. Pohybují se v širokém spektru žánrů včetně sci-fi, fantasy, akčních a sportovních. Každá epizoda je samostatná, má svůj vlastní vesmír a styl, na kterém se podílejí oceňovaná animační studia – Imaginary Forces, Passion Pictures, Platige Image a C3 – a originální hudba od zpěváků a skladatelů, jako jsou John Legend a Lexie Liu.

Seriál vyšel celosvětově 1. května 2021 s celosvětovou premiérou na čínském ostrově Hainan společně s debutujícím imerzním sociálním retail pop-up obchodem v nákupním centru Haitang Bay Duty Free v Sanya ve spolupráci s China Duty Free Group.

Není to poprvé, co SK-II vstupuje na dosud nevyužité území. Po debutovém brandovém doku-dramatu „The Center Lane“ oceňovaného režiséra Hirokazu Koreedy s inspirativním příběhem plavkyně Ikee Rikako, která se vrátila k závodnímu plavání, se globální značka péče o pleť opět proměňuje ve filmové produkční studio a spojuje zábavu s účelem ve světě #CHANGEDESTINY. Znovu tak ukazuje, že účelové vyprávění příběhů může probíhat zcela nečekaným způsobem.

SK-II navíc zřídí fond #CHANGEDESTINY, do kterého přispěje 1 dolarem za každé zhlédnutí každého filmu SK-II STUDIO na podporu žen, které v rámci účelu své značky letos usilují o svůj osud a vytvářejí pozitivní změny. Celkový příspěvek do fondu #CHANGEDESTINY bude omezen na 500 000 dolarů. Zúčastněné organizace budou oznámeny později.

„#CHANGEDESTINY je v srdci účelu naší značky SK-II. Již léta oslavujeme, že osud není otázkou náhody, ale volby, a to prostřednictvím příběhů odvážných žen z celého světa. Letos chceme náš závazek vůči účelu naší značky ještě prohloubit a posílit,“ sdílí Sandeep Seth, výkonný ředitel globální divize SK-II.

„Z rozhovorů s našimi spotřebiteli víme, že existují mnohem větší problémy, než je pleť a krása, které je zajímají. Víme také, že od pandemie a vycházení z ní mají spotřebitelé větší očekávání vůči značkám a firmám. Vydáním studiových filmů SK-II slavíme okamžik v historii SK-II #CHANGEDESTINY. Doufáme, že tyto filmy dodají ženám po celém světě odvahu vzít osud do vlastních rukou a budou pro nás – značky a firmy – výchozím bodem ke spojení a působení jako síla dobra a růstu, která vytvoří pozitivní a smysluplnou změnu.“

Chcete-li se dozvědět více o seriálu „VS“ a seznámit se s SK-II STUDIEM a #ChangeDestiny, navštivte virtuální SK-II CITY.