Island povzbuzuje lidi, aby k nim vycestovali s upcyklovanými teplákovými botami

Poté, co newyorská agentura SS+K ve spolupráci s Promote Island vyzvala lidi, aby vykřičeli své frustrace ze lockdownu a zbavili se návyků na doomscrolling, se Inspired by Iceland opět vrací s novou kampaní, která vaše karanténní tepláky přetvoří na turistické boty!

Visit Iceland věří, že po dusivém roce stráveném uvnitř není lepšího řešení, než islandské dobrodružství, které znovu probudí smysly. Proto bude prvním 100 návštěvníkům, kteří si od 24. června rezervují místo v pop-up obchodě v Reykjavíku s platnou letenkou na Island, ručně přeměněna stará tepláková souprava na pár turistických bot na míru.

Ty budou vyrobeny islandskou návrhářkou Ýr Jóhannsdóttir a navrženy tak, aby lidé opět vystoupili ze své komfortní zóny a užili si neuvěřitelné zážitky, o které jsme přišli. Z veškeré zbývající látky vznikne také taška, v níž je bude možné přepravit domů.

Mezinárodní kampaň startuje dnes v USA, Velké Británii, Kanadě, Německu, Dánsku a Švédsku. Spolu s 90minutovým filmem se spouští i výzva na TikToku a nabízí i vlastní snapchatový AR filtr, který promění vaše boty ve verzi holínek a přenese vás do různých oblastí Islandu.

Na oslavu uvedení na trh vznikl tento 90sekundový videoklip, který je představuje v akci po celém Islandu a obsahuje exkluzivní (a chytlavou) píseň v podání islandského umělce Cell 7.

Sigríður Dögg Guðmundsdóttir, ředitelka Visit Iceland, řekla: „Na Islandu máme to štěstí, že nás čeká spousta dobrodružství, od odvážných vodopádů přes klidné pobřeží až po jídlo, hudbu a kulturu pohody v celé zemi. Pro ty, kteří jsou připraveni znovu cestovat, chceme zajistit, abyste byli připraveni zažít život naplno a podniknout jakékoli dobrodružství, po kterém jste toužili. A někteří šťastlivci to budou moci udělat s vlastními jedinečnými botami Sweatpant Boots.“

Pro ty, kteří se na Island zatím nemohou dostat, vytvořili na míru šité webové stránky ZDE, které každého vyzývají, aby si pár bot z limitované edice virtuálně vyzkoušel a zjistil, jaká dobrodružství na něj čekají.