Práce agentur Triad a WMC | Grey mají další tři shortlisty z Cannes Lions

Dnes se na festivalu Cannes Lions vyhlásily shortlisty v posledních kategorií, ve kterých měla Česká republika své práce – Film, Sustainable Development Goals a Brand Experience & Activation. Ve filmové kategorii se nepodařilo získat žádný shortlist, ale v kategorii Sustainable Development Goals (podkategorie Gender Equality) zaválel Triad se svou prací pro značku IKEA.

 

V Česku, na Slovensku a v Maďarsku je vysoký podíl domácího násilí, které navíc není systematicky řešeno, přestože 47 % žen zažilo nějakou formu domácího násilí. I přes alarmující procento se tento problém zdá být pro společnost neviditelný.

V kategorii Brand Experience & Activation zabodovala opět agentura WMC | Grey se svým hackathonem. A to ve dvou podkategoriích – Social Behaviour a Social Engagement & Integration for Live Experience, takže si po včerejším velkém úspěchu připisuje další dva zářezy.

Zda se agenturám podaří proměnit shortlisty ve lvy se dozvíme zítra během odpoledních hodinách.

Aktuální bilance ČR v Cannes:

WMC | Grey – Hackathon Známkamaráda: 1 zlato (Direct – 1); 1 stříbro (Direct – 1); 2 bronzy (PR – 1, Media – 1); 2 shortlist (Media – 1, Brand Experience & Activation – 2)

Triad Advertising –#zabezpecnydomov: 1 shortlist (Sustainable Development Goals)

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766