Hudební vesta Sick Beats pomáhající dětem s cystickou fibrózou vyhrála první hlavní cenu Cannes Lions

První oficiální festivalový den se blíží ke konci a my už známe i vítěze prvních kategorií, které se vyhlašovaly dnes odpoledne. V kategorii Pharma Lions si hlavní cenu odnesl projekt SICK BEATS pro značku WOOJER.

Pro děti s cystickou fibrózou (CF) je léčba zprůchodnění dýchacích cest nejhorší částí dne. SICK BEATS vesta na uvolnění dýchacích cest, která je poháněna hudbou. Využívá klinicky ověřenou metodu terapie zvukovými vlnami v úžasném léčebném zážitku. Prototyp, přepracovaný design spotřebitelské vesty Woojer, se synchronizuje s chytrým telefonem, aby z hudby vytáhl terapeutické 40Hz frekvence a poslal je do hrudníku. Zážitek SICK BEATS využívá kurátorsky postavenou knihovnu Spotify s tisíci 40Hz písněmi. Děti mohou vyhledávat novou 40Hz hudbu a vytvářet vlastní terapeutické playlisty pro vestu, a to vše v aplikaci Spotify.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766