Google přišel s krásnou kampaní o tom, jaké plány mají lidé toto léto po lockdownu

Po skončení lockdownu a za slunečného počasí jsme se ještě nikdy tolik netěšili na návrat k normálnímu životu. Je však pochopitelné, že pro mnohé je konec lockdownu spojen se smíšenými pocity.

Nejnovější kampaň společnosti Google vypráví příběh těchto kdysi zapomenutých svobod a využívá jednoduchost vyhledávacího pole k tomu, aby odrážela upřímné pocity a obavy veřejnosti – od opětovné socializace přes obnovu vztahů až po ztrátu a lásku.

Kampaň vyzývá uživatele všech kanálů, aby se zamysleli nad tím, „co hledáte letos v létě?“ – Odhaluje, jak zdánlivě všední otázky vyťukané do vyhledávací lišty kolektivně představují naše naděje a sny pro nadcházející léto.

Nils Leonard, spoluzakladatel Uncommon Creative Studio, dodává: „Triviální výrazy vyprávějí příběh našich nadějí a neznámých, i to nejmenší hledání může znamenat všechno. Najdeme se v nich navzájem. Uncommon je hrdý na to, že může přinést příběh značky Google, kde všichni vstupujeme do léta našeho života.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762