Hackathon Známkamaráda od WMC | Grey má první shortlisty v soutěži Cannes Lions

Oficiálně festival Cannes Lions začíná až zítra, ale Česká republika může slavit první úspěch, protože dnes se vyhlašovaly shortlisty v kategoriích Outdoor, Design, Print & Publishing a Media. Právě v poslední zmíněné kategorii se agentuře WMC | Grey podařilo získat dva shortlisty (podkategorie Social Behaviour a Use of Events) se svou kampaní Hackathon Známkamaráda, která již uspěla v lokálních i mezinárodních soutěžích.

Hackathon Známkamaráda spojil 200 profesionálů dobrovolníků, kteří během 48 hodin naprogramovali e-shop pro dálniční mýtný systém České republiky v reakci na systém, jenž stát zaplatil v předražené stamilionové zákazce s pofidérním pozadím.

Agentura WMC | Grey vkládá do práce velké naděje, protože letos do soutěže podala 16 přihlášek. Takže věříme, že to nejsou poslední shortlisty a všichni budeme nedočkavě vyhlížet, zda se je podaří proměnit v cenné kovy.

Aktuální bilance ČR v Cannes:

WMC | Grey – Hackathon Známkamaráda: 2 shortlisty (Media)

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766