Heinz odměňuje řidiče, kteří jezdí stejnou rychlostí, jakou vytéká kečup z lahve

Jako nové pokračování své ikonické „pomalé kampaně“ nyní Heinz odměňuje řidiče v dopravních zácpách (efekt hrdla lahve), kteří přesně odpovídají rychlosti kečupu vycházejícího z lahve – přesněji 0,45 km/h nebo 0,028 km/h.

Prokletím každého horkého léta je sezení v upocených, nekonečných dopravních zácpách – naštěstí je tu nyní i světlá stránka věci. Ve spolupráci se službou Waze a společností Burger King nabízí společnost Heinz horkým a hladovým cestujícím do práce po celé Kanadě zdarma Impossible Whoppers (zalité kečupem).

Heinz Ketchup partners with Waze and Burger King to reward those in traffic, driving at the speed of its ketchup, 0.045 KM/H (CNW Group/Kraft Heinz Canada)

Ti, kdo používají Waze, si všimnou funkce, která je nyní zabudována do aplikace, s reklamními bannery, které se zobrazují na základě polohy uživatele a jeho aktuální rychlosti, přičemž pouze těm, kteří odpovídají rychlosti 0,45 km/h, se zobrazí podrobnosti o získání nabídky.

Kampaň, kterou realizovala kreativní agentura Rethink, bude zahrnovat také cílený obsah na sociálních sítích a také digitální OOH aktivovanou dopravou, která reaguje na rychlost provozu a zobrazuje sdělení kampaně při zpomalení dopravy.

„Zaznamenali jsme velký úspěch při zvyšování angažovanosti naší cílové skupiny díky využití našeho ikonického kečupu s pomalým dávkováním. Naši fanoušci vědí, že dobré věci vyžadují čas a vyplatí se na ně počkat, zvláště když je to kečup Heinz, kterým se přelévá hamburger, hot dog nebo talíř hranolků,“ říká Daniel Gotlib, zástupce ředitele pro budování značky a inovace společnosti Kraft Heinz Canada.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766