Hokejový tým ZSC Lions odměnil své věrné fanoušky lahvemi rozpuštěného ledu z kluziště

Tisíce sportovních utkání po celém světě byly kvůli pandemii zrušeny. Hokejový tým ZSC Lions ve spolupráci s agenturou Serviceplan Suisse obdaroval své fanoušky rozpuštěným ledem ze svého stadionu.

Více než 4100 fanoušků přišlo o možnost sledovat zápasy svého týmu v přímém přenosu – 15ml lahvička ‘Essence of Lions’ proto fungovala jako jedinečná upomínka pro ty, kteří se chtěli na stadion vrátit. Každá lahvička byla zabalena a rozeslána fanouškům po celé zemi, kteří ledovou vodu používali různými způsoby. Někteří s ní zalévali své rostliny, jiní dokonce křtili své děti!

Raul Serrat, kreativní ředitel agentury Serviceplan Switzerland, k tomu uvedl:

„Tento projekt zahřál srdce fanoušků v těžkých časech díky několika ledovým kapkám. Na to jsem jako kreativec nejvíce hrdý, když vytvářím díla, která lidi inspirují a připomínají jim, na čem jim skutečně záleží.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766