Next Insurance proměňuje suchý svět pojištění malých podniků v epické filmové plakáty

Ve snaze bojovat proti suchopárnosti v oblasti pojištění malých podniků vybrala společnost Next Insurance některé z nejnudnějších a nejčastěji používaných žargonových termínů a vytvořila z nich vtipné filmové plakáty. Výrazy jako vyjmenovaná nebezpečí, kvalifikovaná událost, chyby a opomenutí jsou pro širokou veřejnost obvykle nepochopitelné – částečně proto, že znějí tak neuvěřitelně nudně.

Ve spolupráci s digitální marketingovou agenturou Go Fish Digital se však tyto fráze proměnily v řadu zábavných a zároveň informativních filmových plakátů zahrnujících několik žánrů, z nichž každý odkazoval na krátkou online synopsi.

Přicházíme k pojištění malých podniků pro vás…

Děj filmu: Podnikání Jima Jmmersona v posilovně je na pokraji sil poté, co ho nákladná chyba může donutit navždy zavřít. Do hry vstoupí hbitá dvojice bojovnic, aby pomohla zachránit situaci ve filmu Chyba a opomenutí.

Ve skutečném životě: Pojištění proti chybám a opomenutím (Errors and Omissions, E&O) je důležité krytí, které chrání majitele firem, pokud jsou obviněni z toho, že udělali chybu, nedodrželi obchodní dohodu nebo se dopustili profesní nedbalosti.

Nebo byste možná raději…

Děj filmu: Agentka Nichola Extová je nejlepší světová špionka. Ví, na co si dát pozor ve světě plném rizik, ale netuší, kdy přijdou. Podívejte se, jak naše hrdinka čelí téměř nepřekonatelným výzvám, když se na plátna kin dostává film Pojmenovaná nebezpečí.

Ve skutečném životě: V reálném životě se pojmenovanými nebezpečími rozumí konkrétní nebezpečí – nebo rizika – uvedená v pojistné smlouvě.

Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete další podrobnosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766