3/4 krabice na pizzu pomáhá bojovat s plýtváním jídla během ramadánu

Red Crescent, Pizza2Go, a agentura MullenLowe MENA spojily své síly, aby během ramadánu bojovaly proti naléhavému problému a zároveň pomohly potřebným. Společně představili 3/4 Pizza Box… jedinou pizzu během ramadánu, která nejen dobře chutná, ale také koná dobro.

Svatý měsíc ramadán se tradičně vyznačuje půstem od svítání, po snědení prvního jídla známého jako suhúr, až do západu slunce, kdy se půst přeruší jídlem, které si vychutnáte s přáteli a rodinou. Během této doby se vyhodí přibližně 25 % veškerého jídla, což je problém, který je zcela v rozporu s duchem ramadánu.

¾ krabice na pizzu odstraňuje čtvrtinu pizzy a část krabice, čímž účinně eliminuje 25 %, které by jinak přišly nazmar. Navíc je 25 % z ceny věnováno charitativní organizaci Red Crescent na pomoc ostatním.

Foodie influencerům se tento nápad líbí, sdílejí svá vlastní videa s rozbalováním a ochutnáváním a povzbuzují ostatní, aby udělali totéž. Pizzu je možné objednat v různých variantách během měsíce ramadánu na webových stránkách restaurace a také ve všech oblíbených dovážkových aplikacích.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766