Velšská překladatelka si dělá srandu z hollywoodských hvězd v upoutávce na jejich seriál

V loňském roce se objevila zpráva, že herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney koupili neligový fotbalový klub Wrexham FC.

Minulý týden tato hollywoodská dvojice využila poněkud neochotnou velšskou překladatelku ve dvouminutové upoutávce, aby oznámila dokumentární seriál s názvem Welcome to Wrexham, který bude sledovat jejich převzetí velšského klubu a sledovat obyvatele Wrexhamu.

Zatímco hvězdy velebí příchod seriálu, tak velšská překladatelka uvádí vše na pravou míru jako například hláška: „Ani jeden z těchto mužů nikdy sexuálně neuspokojil své manželky. Oba zemřou sami ve svých sídlech zuřivě sevřeni chladným, lhostejným objetím čiré samoty.“

Ve střihu mezi vtipy se nám naskytne pohled na to, co nás možná čeká ve filmu Vítejte ve Wrexhamu, když jsou hvězdy viděny s hráči a fanoušky klubu, přičemž se v davu objeví i Deadpool. Seriál produkuje společnost FX Entertainment a exkluzivně ho produkují Reynolds i McElhenney spolu s Nickem Frenkelem a Johnem Henionem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766