Pornhub remasteruje staré černobílé erotické filmy barevného 4K rozlišení

Po jarním úklidu webových stránek Pornhubu (při kterém byly hromadně smazány tisíce neověřených videí) se značka rozhodla obnovit svou sbírku starých černobílých “erotických filmů”.

S využitím nejnovější technologie v podobě pokročilého softwaru s umělou inteligencí společnost remastrovala 20 erotických videí z let 1890 až 1940 v rámci nového projektu nazvaného Remastured.

Naštěstí svět tehdy nebyl zdaleka tak oplzlý jako dnes – většina videí je podle dnešních měřítek poměrně nezajímavá (vzpomeňte si na holé kotníky a odhalené krky). Jedno video je však obzvláště zajímavé, a to vůbec první záznam líbajícího se páru, který nenatočil nikdo jiný než Thomas Edison!

Při remasterování historických filmů Pornhub trénoval algoritmus s černobílými snímky a pak ho krmil jejich kolorovanými protějšky, aby dokázal rozpoznat, kam která barva patří. Videa byla také doostřena na rozlišení 4K a vylepšena na 60 snímků za sekundu s “omezeným zásahem člověka”. Kolekci si můžete prohlédnout zde (varování: odkaz je rozhodně NSFW).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766