Bud Light změnil své pivní krabice na masky pro fotbalové fanoušky

Být oficiálním pivem anglického mužského týmu je něco, co stojí za oslavu, a Bud Light se rozhodl tuto roli „Oficiálně oficiálním pivem anglického mužského týmu“ oslavit epickým způsobem a přizpůsobil svůj obal tak, aby se fanoušci mohli akce zúčastnit. „Bud Light Boxheads“ je kampaň vytvořená a vyvinutá s pomocí agentury Wieden+Kennedy, která obsahuje na obalech pivních krabic tváře Jordana Pickforda, Kylea Walkera a Kierana Trippiera, což fanouškům umožňuje stát se jedním z těchto fotbalistů, byť jen na krátkou dobu.

Od května budou balení po 12 a 20 lahvích piva prodávaná v Anglii zdobit obličeje fotbalistů, které mohou fanoušci nosit na hlavě a vyjádřit tak svou podporu týmu během turnaje. Kromě krabic proměněných ve fanouškovské oblečení společnost oznámila také uvedení limitované edice plechovek s vizuálním motivem týmu The Three Lions.

Zpráva o kampani a obalech v nadživotní velikosti si získala pozornost na březnových zápasech kvalifikace na mistrovství světa, při kterých se na tribunách ve Wembley objevily „hlavy“ tří fotbalistů. Toho si všimla média a deník The Guardian z Boxheads udělal redakční karikaturu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766