Televizní stanice Dave spolupracuje s organizací CALM, aby lidem pomohla vrátit se do víru společenského života

V době, kdy se ve Velké Británii postupně ruší lockdown a lidé se mohou setkat s 30 lidmi venku, spolupracuje televizní kanál Dave s charitativní organizací CALM, která se zabývá prevencí sebevražd, aby lidem pomohla zvládnout společenské situace, které jsou jim poněkud cizí.

V reakci na studii zadanou zábavním komediálním kanálem Dave, která odhalila, že neuvěřitelných 81 % lidí odrazuje návrat do „normálu“, vytvořil Dave a charitativní organizace CALM (Campaign Against Living Miserably) průvodce reintegrací, který má pomoci v sociálních situacích během Týdne povědomí o duševním zdraví.

Další výsledky výzkumu ukázaly, které situace vyvolávají největší úzkost, včetně tří nejčastějších: pozdravení, návštěva večírku s více než šesti lidmi a interakce s personálem a kamarády v restauraci.

Lockdown nám umožnilo nosit, co chceme a kdy chceme, a přestože to bylo v některých chvílích napjaté, umožnilo nám to trávit více času s našimi blízkými, což jsou dvě věci, které nám podle výzkumu budou v uzamčení chybět nejvíce.

Vedle „konverzačních nápověd“ si Dave přizval řadu komiků, mimo jiné Darrena Harriotta a Stevieho Martina, aby vytvořili pět vtipných videonávodů, které poskytují nejlepší tipy pro vše od osobních pracovních schůzek až po zapamatování si, jak tančit na veřejnosti.

Konverzační nápovědy se budou týkat také nejlepších věcí o výluce, aby lidem pomohly najít společnou řeč po roce online konverzací a času stráveného jen s nejbližší rodinou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766