Reklama na žvýkačky Extra oslavuje radost ze života po lockdownu

Ve spolupráci s reklamní agenturou BBDO vypustila společnost Wrigley zábavnou televizní kampaň na své žvýkačky Extra v rámci oslav konce všeho, co způsobilo, že lockdown bylo tak nesnesitelný.

Díky tomu, že se nyní můžeme vydat mimo domov (za doprovodu klasického soundtracku Celine Dion), si Extra představuje svět, kde každý konečně může dělat všechny věci, které mu chyběly nejvíce – zejména sex.

Zatímco davy lidí vyrážejí do ulic hledat své druhé polovičky, žvýkačky Extra fungují jako poslední podpora sebevědomí předtím, než se páry obejmou. Reklama si utahuje i z dalších aspektů lockdownu, včetně nekonečných videohovorů, nedostatečné osobní hygieny a hromad toaletního papíru.

Josh Gross a Pedro Pérez, co-chief creative officer v Energy BBDO, řekli: „Až přijde čas, nebudeme jen tiše opouštět své domovy, vyzvedávat noviny a svištět zpátky do kanceláře. Ne, vrátíme s plnou silou.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766