Voňavé billboardy pomáhají identifikovat časné příznaky COVID-19

Interaktivní aktivace s názvem „Billboard Taster“, kterou vytvořila agentura HOY BUE ve spolupráci se značkou ATMA, byla instalována v nákupních centrech po celé Argentině, aby odhalila včasné příznaky COVID-19.

To, co může vypadat jako běžná reklama na jídlo a pití, je ve skutečnosti senzorický plakát, který vypouští vůni obrázku, např. čerstvě připraveného toastu, kávy nebo pomerančového džusu. Ti, kteří projdou kolem a vůně si nevšimnou, jsou vyzváni, aby okamžitě kontaktovali Národní ministerstvo zdravotnictví nebo linku na Whatsappu.

Vzhledem k tomu, že ztráta čichu je snad nejlépe rozpoznatelným charakteristickým příznakem COVID-19, má tato kampaň za cíl přispět k tomu, aby komunita zůstala v bezpečí i v obraze.

María Luján Donaire (Malu), kreativní ředitelka HOY BUE, k tomu uvedla: „Jsme velmi rádi, že můžeme po boku našich klientů vytvářet projekty, které kromě toho, že pomáhají budovat jejich značky, generují i relevantní přínos pro komunitu. Jak důležité je uprostřed příchodu druhé vlny, umět pečlivě spolupracovat. Je nám potěšením spolupracovat s angažovanými klienty, jako je ATMA. “

„Díky tomuto nápadu jsme našli příležitost komunikovat výrobky Atma na místech s vysokou návštěvností, interaktivním a inovativním způsobem, a přidat tak sociální angažovanost, kterou značka má,“ vyjádřila se Jimena Alcibar, manažerka značky Atma. „V loňském roce jsme se značkou ATMA uskutečnili akci Containers that Contain Us, která nám umožnila být nablízku zdravotnickým pracovníkům. Tentokrát se snažíme podpořit včasnou detekci. “

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766