Na Tchaj-wanu mohou lidé, kterým chybí cestování, zažít falešný let

Letišti Tchaj-pej Songshan organizuje výlety nikam. Cestující dostanou své palubní vstupenky, projdou bezpečnostní kontrolou a poté nastoupí do letadla Airbus A330 společnosti China Airlines, které nikdy neopustí zemi.

Letiště Songshan využívá falešné lety, aby ukázalo renovaci a propagovalo opatření, která přijímají, aby bylo cestování bezpečnější. Ze 7 000 uchazečů bylo vybráno 60 lidí, kteří se zúčastnili prvního necestovatelského zážitku. V následujících týdnech jsou plánovány další falešné lety.

Podle tchajwanské vlády se počet cestujících během prvních pěti měsíců roku 2020 propadl o 64 % ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

Insight: Jak toužíme po známých zkušenostech, imerzní dobrodružství živí naši touhu po činnostech, které nám nyní chybí.

Photo by Anugrah Lohiya from Pexels

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766