Značka Nike představuje novou kolekci pro těhotné prostřednictvím působivé reklamy

U příležitosti blížícího se Dne matek zveřejnila značka Nike svou nejnovější kampaň zaměřenou na propagaci své mateřské řady sportovního oblečení pro těhotné ženy s názvem Nike (M).

Spot se zaměřuje na citlivé téma týkající se obav, které mohou mít ženy ohledně jejich těla, jak se mění v průběhu těhotenství. Když si začnou této transformace všímat, mohou se kvůli nepohodlí nebo rozpakům cítit méně náchylné ke cvičení.

Společnost Nike však udělala krok, aby ujistila ženy, že je to nejen normální, ale těhotenství je jednou z nejatletičtějších věcí, které žena může udělat. Dokazuje to tím, že reklama obsahuje více než 20 matek v různých fázích těhotenství, z nichž všechny nadále cvičí svými preferovanými způsoby.

Vedle běžných sportovců jsou ve spotu i někteří profesionálové. Spot ukazuje sportovkyně jako například Alex Morgan, Perri Edwards, Bianca Williams a samozřejmě Serena Williams.

Reklama, která byla natočena během globální pandemie, obsahuje intimní záběry pořízené matkami a jejich přáteli a rodinami, přičemž záběry byly natočeny přímo pomocí aplikace Zoom.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766