Pedigree proměnil Clubhouse v platformu nabízející psi k adopci

Clubhouse je o zejména o audiu, a je známo, že psi jsou jedni z nejlepších posluchačů. V nové kampani vedené agenturou BBDO NY, se značka Pedigree spojila s moderátory, aby v průběhu víkendu přivítali 20 adoptovatelných psů ve svých růmkách a zvýšili tak povědomí o duševních, emocionálních a fyzických přínosech zvířecí společnosti. Značka Pedigree spolupracovala s relevantními moderátory, kteří vedli diskuzi o duševním a fyzickém zdraví, aby podpořila konverzaci o tom, jak mohou zvířata poskytovat podporu během náročného období.

Účastníci v každé “růmce” byli schopni kliknout na profily psů, aby se o nic něco dozvěděli a zjistili, kde je mohou adoptovat, a značka Pedigree pokryje poplatky za všechny psy adoptované prostřednictvím Clubhouse místností.

Program Doghouse pokračoval ještě ve středu 24. března, když moderátorka a ambasadorka duševního zdraví Alessandra Torresani vedla diskuzi ve spolupráci se značkou a zapojenými útulky o tom, jak může mít adopce psa a vlastnictví pozitivní dopad váš život.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766