Výrobce hraček Fisher-Price motivuje lidi, aby viděli hračky ve všem

Loňský rok nás naučil, že lidé dokáží být vynalézaví. A teď, když se mnozí z nás pomalu vynořujeme z pandemie a světů, které jsme si vytvořili doma, přinášíme nový pohled – ten, který opravdu pouze vyžaduje druhý pohled na to, co je kolem nás.

To je srdcem „See Toys Everywhere“ (Vidíme hračky všude), nejnovějšího společenského úsilí výrobce hraček Fisher-Price, který oslavuje hraní a posiluje nekonečné možnosti.

Hlavní myšlenka ožívá spotem a řadou Instagramových příspěvků (telefon, mikrofon a pódium), které slouží jako hravá připomínka, že hračky jsou opravdu všude kolem nás. V příštích měsících se bude myšlenka i nadále šířit pomocí příspěvků na sociálních sítích, přičemž série bude sloužit jako zdroj a inspirace pro rodiče a pečovatele, jak se budeme dostávat do nového normálu.

„See Toys Everywhere“ je součástí dlouhodobé kampaně „Let’s Be Kids“, která oslavuje vidění světa tak, jak ho vidí dítě, a co je důležitější, zve dospělé zpět do tohoto zapomenutého světa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766