Ekologicky šetrné plavky Undersea Bikini jsou vyrobené z rybářských sítí

Značka ekologických plavek Undersea Bikini si klade za cíl vytvářet vysoce kvalitní výrobky, ve kterých se budete cítit dobře při jejich nošení. Její kolekce sportovní dámské kolekce je vyráběna ručně z měkkých italských tkanin ECONYL, což je 100% obnovený nylon.

ECONYL je vyvinut společností AQUAFIL a je vyroben z vyřazených rybářských sítí a jiného nylonového odpadu, který je získáván z oceánů a skládek po celém světě. Tisíce tun odpadu jsou poté dopraveny do zpracovatelského střediska, kde je tříděno a čištěno, aby bylo zpětně získáno co nejvíce nylonu. Poté je nylon zpracován a přeměněn na textilní příze s minimálním množstvím vody a energie. Poté je poslán do Itálie, aby se změnily ve vysoce kvalitní, ekologicky šetrnou látku. Cílem je, že když zákazníci již nebudou potřebovat produkty obsahující ECONYL, tak jej mohou vrátit do regeneračního systému.

Produkty Undersea Bikini se dodávají také v obalech vyrobených z recyklovaných materiálů a štítků vyrobených ze semenného papíru.

Zdroj fotografie: Undersea Bikini

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762