Společnost Lego na Mezinárodní den žen modernizovala svou starou reklamní kampaň

U příležitosti Mezinárodního dne žen Lego „obnovilo“ jednu ze svých slavných reklamních kampaní z 80. let a dalo jí moderní nádech.

Pro ty z nás, kteří si pamatují, se tisková kampaň soustředila na stavitelky, které hrdě předvádějí své výtvory s ikonickou frází „Co je to krásné,“ jednoduše přidanou ke každé fotografii.

Nostalgičtí rodiče nyní mohou reklamu znovu vytvořit se svými vlastními dětmi. Pořízením fotografie vašeho dítěte, které drží svůj výtvor, můžete na webu Lego vygenerovat jedinečný plakát a frázi, která je poté zaslána e-mailem zpět. Web s názvem „Future builders“ (Budoucí stavitelé) si můžete prohlédnout zde.

Julia Goldin, vedoucí produktového a marketingového oddělení společnosti LEGO Group, poznamenala: „Ve společnosti LEGO Group věříme, že děti jsou našimi vzory. Každý den u nich hledáme inspiraci a chceme jim pomoci prolomit genderové stereotypy a vytvořit příležitosti pro každého. Oslava lidí pomáhajících lidem dodat jim sílu prostřednictvím této kampaně chceme společně s pomocí rodičů a pečovatelů oslavit dovednosti a tvůrčí potenciál dnešních mladých žen – nové generace úžasných lídrů.“

Společnost LEGO Group se navíc přihlásila k zásadám OSN pro posílení postavení žen, aby pomohla vést, jak můžeme lépe posílit postavení žen a dívek, urychlit rovnost žen a mužů a povzbudit více mladých dívek, aby věřily, že mohou dosáhnout všeho, na co si vzpomenou.