Louis Vuitton nechal zrekonstruovat svůj sedmipatrový obchod v Tokiu

Módní dům Louis Vuitton znovu otevřel svůj sedmipatrový obchod v tokijské čtvrti Ginza, který si prošel rekonstrukcí. Každý z ulice tak může vidět ohromující fasádu, která doslova odráží prvky.

Tento rohový obchod, který od roku 1981 obývá Louis Vuitton, dostal novou podobu díky architektům Jun Aoki a Peter Marino. Inspirace pochází z uměleckého díla „Wave blue line“ od Kimiko Fujimury, kdy odraz vody vytváří zakřivený a vlnící se exteriér budovy.

Architekti také osvěžili a zařídili obrovský interiér paletami, které používal Virgil Abloh a jeho tým v nejnovějších kolekcích. Výsledkem je majestátní a barevná, ale stále elegantní budova v plném Louis Vuitton stylu.

V nové budově bude také možné najít exkluzivní „Le Café LV“, kde bude díky spolupráci s kuchařem Yosuke Suga k dispozici řada designérských čokolád, které jsou prozatím exkluzivní pouze pro tuto pobočku v Japonsku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766