Swimply nabízí pronájem soukromých bazénů

S blížícím se létem a nástupem teplého počasí, se spuštění půjčovny bazénů Swimply potýká s vysokou poptávkou v rámci jejich platformy ve stylu Airbnb. Tato platforma vám umožní prohlédnout bazény dostupné ve vaší oblasti, které si pak můžete na pár hodin pronajmout od hostitele.

Počet rezervací minulý rok vzrostl o 1200 % a poptávka po bazénech v rámci Swimply je čtyřikrát větší než je nabídka. Startup je starý 2 roky, ale během léta je vždy jasný nárůst poptávky, a minulý rok zejména v kombinaci s pandemií, která lidem znemožnila navštěvovat hromadné akce, se poptávka ještě zvětšila.

Ceny se pohybují od státu k státu a společnost Swimply zajišťuje soukromí svých uživatelů, přičemž někteří hostitelé dokonce slibují, že zatáhnou své závěsy, aby byl výhled na bazén zakryt. Kromě toho, pokud máte obavy z choroboplodných zárodků souvisejících s koronavirem, tak jakmile vyprší vaše hodiny, je hostitel zodpovědný za vyčištění bazénu před jeho pronajmutím dalšímu hostovi.

Společnost Swimply se ukázala tak populární, že uvedla na trh sesterský projekt Joyspace, ve kterém si můžete pronajmout tenisové kurty, basketbalové hřiště a vířivky.

Zdroj fotografie: Pexels

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766