Pizza Hut serves up ‘Newstalgia’ campaign celebrating what fans know and love about the pizza restaurant, but with a contemporary twist. Bringing the campaign to life, the brand unveils a limited-edition PAC-MAN box featuring an augmented reality game and a chance to win a custom PAC-MAN game cabinet.

Zákazníci Pizza Hut si mohou nyní zahrát Pac-mana na krabici od pizzy

Pizza Hut debutovala s novou kampaní představující ikonickou videohru Pac-Man na svých krabicích, kterou lze hrát s rozšířenou realitou. Kampaň je navržena tak, aby pronikla do nostalgie po 80. letech, kdy byly obzvláště oblíbené restaurace Pizza Hut.

Společnost navrhla své krabice na pizzu s klasickým bludištěm Pac-Mana, které lze spárovat s aplikací, která zákazníkům umožňuje hrát hru pomocí rozšířené reality. Tato hra je středem kampaně „Newstalgia“, která „přináší moderní obrat do všeho, co lidé milují a spojují se značkou“, včetně „Book It“ (pro oblíbený klub čtenářů knih v řetězci), arkádových her, červené šálky a lampy ve stylu Tiffany.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pizza Hut 🍕 (@pizzahut)

„Design a tvorba Pac-Mana byly inspirovány tvarem pizzy s kouskem z něj vyňatým, takže toto partnerství je tak vhodné pro značku Pac-Man,” řekl Yutaka Fuse, vedoucí licencování a brandingu společnosti Bandai Namco Entertainment, která vlastní značku Pac-Man.

„Není mnoho značek s ikoničtějšími prvky než my, ať už jsou to červené šálky, kostkované ubrusy, spojení s popkulturou a zábavou – jako Pac-Man – nebo naše ikonická Pan Pizza,” říká George Felix, hlavní marketingový ředitel, Pizza Hut. „Když se snažíme spojit s novou generací milovníků pizzy, využíváme ty věci, díky nimž je Pizza Hut skvělá moderním a relevantním způsobem.“