7-Eleven představil pyžama k odkomunikování nabídky celodenních snídaní

7-Eleven je mezinárodní řetězec obchodů se smíšeným zbožím, který svým názvem odkazuje na otevírací dobu, kterou má od sedmi ráno do jedenácti večer. Tento řetězec ve Švédsku začal nabízet limitovanou edici pyžama v barvách obchodu.

Kolekce oblečení byla vytvořena agenturou Åkestam Holst k oslavě zahájení nabídky celodenních snídaní, které 7-Eleven nabízí ve Švédsku. Vzhledem k tomu, že většina Evropy je stále v lockdownu kvůli pandemii a práce z domova je prakticky již normou, má brandované pyžamo dokonalý smysl, stejně jako možnost celodenního snídaně.

Podle Anny Marie Carnemark, marketingové ředitelky společnosti 7-Eleven Sweden, „Stále více lidí tráví většinu času doma a pro mnohé se pyžamo stalo společenským oblečením; oděv, ve kterém můžete být doma 24 hodin denně. S pyžamem jsme chtěli vzdát hold druhé i třetí a čtvrté snídani tím, že podáváme nejlepší jídlo dne – po celý den.“

Sada pyžama stojí 30 EUR a nyní je k dispozici na 11 místech ve Švédsku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766