Heineken 0.0 spustil donáškovou službu Wind0.0w pro lidi pracující z domova

Pracujete z domova? To z ní v zásadě skvěle. Realitou jsou však Zoom meetingy od 9-6 ve vašem domácím oblečení a po práci nemůžete zajít na pivo. Už je to rok od prvního lockdownu a tak Heineken 0.0 rozhodl přijít s doručovatelskou službou pro pracovníky z domova, kteří si chtějí během své práce chtějí dát osvěžující půllitr, při zachování čisté hlavy během online schůzky – Heineken Wind0.0w Delivery Service. Ano, je to plně funkční pípa na vysokozdvižné plošině, což znamená, že jsou zajištěny všechny výšky domácích kanceláří.

V úvodním spotu stojí za pípou zpěvačka Sophie Ellis Bextor, která informuje o tom, že donáškovou službu Wind00w lze rezervovat online hlasováním a bude navštěvovat domovy v Londýně od 1. dubna (a ne, nejedná se prý o apríl). Poté, co se Ellis-Bextor objeví v hlavním městě, tak předá barmanskou štafetu frontmanovi The Twang Philovi Etheridgeovi v Birminghamu, drag queen a soutěžící RuPaul Divině de Campo v Manchesteru a standup komediantce Eleanor Morton v Edinburghu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762