Značka Ben & Jerry’s uvedla dvě nové příchutě zmrzlin pro psy

Společnost Ben & Jerry’s vydala dvě nové příchutě zmrzliny, ale tentokrát jsou určeny pro psy. Naši milovaní mazlíčci si budou moci vybrat mezi směsí Pontch’s Mix, která je směsí arašídového másla a preclíků, nebo Rosie’s Batch s dýní a miniaturními sušenkami.

Nové dobroty jsou označeny jako „Doggie Desserts“ (Psíčkové dezerty) a lze je objednat v jednotlivých baleních nebo sadách po čtyřech. Vše vyrobeno z přísad vhodných pro psy, jako je slunečnicové máslo, které se používá jako základ pro obě příchutě.

Ve svém prohlášení uvedla Lindsay Bumps, specialistka na globální marketing Ben & Jerry’s. „Vytvořili jsme tuto produktovou řadu, aby si štěňata mohla užít něco ještě lepšího než škrábání po břiše. Psíčkové dezerty jsou tou nejsladší pochoutkou, na kterou si kdy dávají tlapky.“

Inspirací pro nový produkt se stali dva psi, kteří pracují v sídle společnosti Ben & Jerry jako součást posádky k9. Stránku zaměstnanců Ben & Jerry’s najdete zde.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766