Barilla navrhla seznam skladeb na Spotify, který vám pomůže dokonale uvařit těstoviny

Všichni víme, jak snadno lze pokazit přípravu těstovin – naštěstí nejnovější seznam skladeb na Spotify od společnosti Barilla učiní konec s nasáklými a převařenými těstovinami.

Ve spolupráci s agenturou Publicis a Spotify vytvořila Barilla řadu playlistů, které vydrží jen tak dlouho, aby se vaše těstoviny perfektně uvařily. Mezi hudební žánry patří pop, hip hop, indie a hity z minulosti od italských umělců.

Stisknutím tlačítka Přehrát v okamžiku, kdy těstoviny dáte do vroucí vody, se zajistí, že na konci seznamu skladeb bude vaše jídlo perfektně al dente.

Některé těstoviny se ale vaří déle než jiné! I na to myslela Barilla a její „Playlist Timer“ se skládá z 8 samostatných playlistů speciálně určených pro různé druhy těstovin, včetně špaget, linguine, fusilli a penne. Názvy playlistů zahrnují „Moody Day Linguine“, „Top Hits Spaghetti“, „Best Song Penne“, „Timeless Emotion Fusilli“ a „Simply Classics Linguine“.

Pokud máte zájem si poslechnout všechny seznamy skladeb od Barilla, pak je najdete zde:

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762