Animované postavičky Wallace a Gromit zvou k opravě města Bristol pomocí rozšířené reality

Wallace a Gromit podnikli velký krok ve světě příběhů založených na technologiích a s rozšířenou realitou přinášejí nový zážitek nazývaný Wallace a Gromit: The Big Fix Up.

Interaktivní aplikace dává uživatele do jádra příběhu, kdy jste součástí klasického komiksového dua a jejich nejnovějšího podnikání, v rámci kterého se snaží opravit své britské rodné město Bristol. K dosažení tohoto cíle vznikla AR hra, portály rozšířené reality a komiksy, aby se uživatelé cítili blíže k páru než kdykoli předtím.

Zakladatel spolešnosti Fictioneers Scott Ewing řekl:

„Cítili jsme, že Aardman a zejména vesmír Wallace a Gromit–velmi milované a ikonické postavy–budou fungovat velmi dobře, pokud jde o jejich proměnu v objekty a zážitky v rozšířené reality.“

Aplikace zdarma přichází právě v době, kdy AR zaznamenala nárůst popularity mezi značkami a tvůrci obsahu, kteří se v rámci pandemie covid-19 obracejí k novým způsobům zapojení různorodých spotřebitelů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766